Новини

ЗАПРОШУЄМО НА ЗАНЯТТЯ У КЦ "СТРАЖ"

Кінологічний центр службового собаківництва «Страж» запрошує власників собак на заняття зі слухняності, охорони, захисту та пошуку.
Якщо у вас є собака, з яким некомфортно жити — це можна і потрібно виправляти прямо зараз. Всі проблеми в спілкуванні з вихованцями виникають від нерозуміння природи собаки, її потреб. Завдання інструктора — навчити господаря розуміти свою собаку, виразно доносити до неї свої вимоги, справлятися з особливостями характеру.

Інструктори-ВПР допоможуть вашому другу розкрити потенціал охоронних і захисних якостей, зроблять з нього відданого охоронця, на якого можна покластися в будь-якій ситуації.
Слухняних собак ми запрошуємо на заняття з розвитку і вдосконалення роботи чуття — «ноузворк» для домашніх улюбленців і «пошукова служба» для собак, що працюють у відомчих підрозділах.

Дресирування собак проводиться на спеціалізованих майданчиках в Одесі або поблизу вашого дому.
Групові заняття проходять на майданчиках:
- «К-9», 411 батарея;
- «Догтауна», 411 батарея;
- Гребний канал;
- Дюковський парк.
Індивідуальний підхід до кожного собаки, значна теоретична і практична база знань, любов до собак — клюючові переваги, які дозволяють нам домагатися бажаного результату в найкоротші терміни.
Made on
Tilda